Kurumsal taşıma kamu veya özel kurum fark etmeksizin eşyaların evden eve ya da ofisten ofise taşınmasını ifade etmektedir. Oldukça titizlik gerektiren parça eşya taşımacılığı aynı evden eve nakliyat gibi özenli şekilde gerçekleştirilmektedir. Kurumsal taşımacılığa konu olan her türlü eşyanın başkalarının eline geçmemesi önem taşımaktadır. Çünkü kurumsal taşımacılıkta önemli evrak ve dokümantasyonlar kurumsal taşımacılığın içine girmektedir. Bu hizmetlerin en fazla talep edildiği alanlar ise eğitim, sağlık ve hukuk alanlarında olmaktadır.

Kurumsal Taşıma Firması Kurumsal taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen okul, ofis, büro, fuar, hastane ve bankalar olmaktadır. Diğer özel kuruluşlarda da zaman zaman kurumsal taşıma ihtiyacı doğmaktadır. Taşıma öncesinde arşiv ve dosyalar numaralandırılmaktadır. Özel belgeler sel gibi doğal afetlerden ve hırsızlık durumlarından korunmaktadır. Olası bir kaza ve felaket yaşanması durumunda kurumsal firmaya ait çek, belge ve evrakların zarar görmesi önlenmektedir. Güvenilir ve başarılı bir kurumsal taşıma firması tercih edilmesi yaşanacak karışıklıkları da önlemektedir.

Hassoy Nakliyat olarak Türkiye’de ki nakliyat şirketleri arasında en iyilerde olmanın kolay olmadığı bir çağda Kurumsal Nakliyatta da en önde gelen firmalar arasındayız. Bunun en büyük nedeni; kurumsal yapılara verdiğimiz değerdir. Kamu ya da özel bir kuruluşsunuz ve taşımacılık hizmeti almak istiyorsunuz fakat taşınacak eşyaların kötü amaçları olan insanların eline geçmesinden endişeleniyorsunuz. Taşınması gereken tüm evrakların, dosyaların, kurum ve kuruluşa ait belgelerin, teknolojik aletlerin özenle korunarak ulaştırılması Hassoy Nakliyat olarak bizim yegane görevimiz. Bu yüzden de size ücretsiz ekspertiz uygulaması sunuyor ve kuruluşunuzdaki taşınacak en değersiz sayılabilecek bir parçayı bile son derece önemseyerek bir plan geliştiriyoruz. Sonrasında özel güvenlik tedbirleri alarak eşyalarınızı ambalajlıyor, istediğiniz yere ulaşımını sağlıyoruz. Bu değer sayesinde bugüne dek %100 memnuniyet garantili işler yaptık. Eğer sizde Kurumsal Taşımacılık hizmeti almak ve bu hizmeti ücretsiz ekspertiz, paketleme ve montajlama ile birlikte almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.