Evinizi, ofisinizi; şehir içi veya şehirler arasında taşıma arzunuzu alanında uzman bir nakliye firmasına bırakmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız; 1997 yılında sizlere en profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmak, güvenilir kadrosu ile siz değerli müşterilerimize sıkıntısız bir evden eve nakliye süreci yaşatmak, her türlü eşyaya uygun geniş ve teknolojik araç filomuz ile %100 garantili hizmet vermek üzere Hassoy NAKLİYAT adı altında İstanbul’da kurulmuştur. Metropol şehri olan İstanbul’da Hassoy Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak en çok tercih edilen ve referans gösterilen bir şirket olmayı siz değerli müşterilerimizle birlikte başardık. Günden güne de hizmet kalitemizi arttırarak İstanbul Evden Eve Nakliyat firmaları arasında ilk sırada olmaya devam edeceğiz.
Bu amaç doğrultusunda, Hassoy NAKLİYAT olarak adımızı tüm dünyaya duyurmaktır. Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak; sektörde genç, dinamik, deneyimli, güvenilir elemanlarıyla birlikte çağın standartlarına en uygun ve ekonomiklik ilkesine dayalı hizmet vermek için çabalamaktayız. Eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstermekle birlikte sadece taşımada değil paketleme ve montajlamada da güler yüzlü kadromuz her zaman sizi memnun etmek için çalışıyor çünkü sizin için değerli olan her şey bizim için de değerlidir.

MİSYONUMUZ;
Kuruluş günümüzden bu güne kadar müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörde kaliteli ve öncü bir firma olabilmeyi başarmaktır. Firmamız bünyesinde görev yapan herkesi ailemizden görerek siz müşterilerimiz için her daim en iyisini yapmaya Hassoy NAKLİYAT ŞİRKETİ olarak hep birlikte devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ;
Yola çıkarken belirlediğimiz ilkelerimiz: Akılcı, yenilikçi, sorumluluk sahibi, güvenilir ve ekonomik olmaktı. Nitekim 21 yıllık köklü geçmişimiz boyunca, her durumda ilkelerine sahip çıkabilen bir şirket olabilmeyi başardık. Hedefimiz ise bu amaçlar doğrultusunda kurulan bir şirket olarak size nitelikli ve kaliteli hizmet vererek, bundan yıllar sonra da Hassoy NAKLİYAT olarak adımızı tüm dünyaya duyurmaktır.