Teknolojik gelişmeler modern toplumların temelini oluşturmaktadır. Bunun sonucunda şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yeni bir boyuta sahip olmuştur. Günümüzde oldukça talep edilen parça eşya taşımacılığı bir ya da daha fazla parçadan meydana gelen eşyaların nakil işlemleri şeklinde ifade edilmektedir. Kalite standartları doğrultusunda gerçekleştirilen tüm nakliye işlemleri müşterilere sunulmaktadır. Profesyonel etik bir anlayışa sahip olarak tek ya da birçok parçadan oluşan eşyalara aynı hassasiyet gösterilmektedir. Evden ve nakliyat ve ofis taşımacılığı sırasında gösterilen özen parça eşya taşımacılığı sırasında da gösterilmektedir. Eşya türü ne olursa olsun değerli eşyalar da dâhil olmak üzere her türlü eşya nakliyatı tarafımızca başarılı şekilde tamamlanmaktadır.

Parça eşya taşıyacağım ama hiçbir şirkete güvenemiyorum diyorsanız önceki deneyimlerinizi unutun ve Hassoy Nakliyat hizmetiyle tanışın.
Sektördeki Parça Eşya taşımacılığıyla ilgili müşterilerin sorun ve sıkıntılarını dikkatle takip etmiş ve bu konuda en iyiyi yapmak için kendini geliştirmiş bir şirketiz. Parça eşya taşımacılığında müşterilerin başına gelen olaylardan bazıları küçük veya az yer kaplayan eşyaların kaybolması, unutulması, zarar görmesi vb. gibi nedenler oluyor. Biz Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olarak size bu konuda sonsuz hizmet garantisini veriyoruz çünkü yola çıkarken belirlediğimiz ilkelerimizin en başında müşterinin güveni ve memnuniyeti geliyor. Bu nedenle her taşımacılık alanında olduğu gibi ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyor, eşyalarınızın her biri için özel olarak geliştirilmiş ambalajlama ve paketleme gereçleriyle en ufak eşyanızı dahi güvenle koruyoruz ve montajlama dahil istediğiniz noktadan alıp en kısa sürede ve ekonomik şekilde ulaştırma garantisi veriyoruz. Detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.