Yeni bir yere taşınırken en büyük dert bu ağır ve değerli eşyaları taşımaktır. Ancak her durumun olduğu gibi bununda bir çözümü bulunmaktadır. Bu değerli ve ağır eşyalarınız verilen nakliye hizmetinin yanı sıra ek bir çalışma gerektirir. Bu çalışma için ayrı bir ekip kurulur. Ve piyanonuz ya da para kasanız bu ekip tarafından taşınır. Eğer piyanonuzda sökülebilen kısımlar bu bölümlerin demontesi yapılır her biri ayrı battaniyelere sarılır. Piyano ya da para kasanız da iki kat battaniyelerle sarılıp kayışlarla sabitlenir ve taşıması da bu şekilde gerçekleştirilir. Eğer bulunulan ortak müsait değilse piyano arabası ya da asansörlü sistem kullanılabilir.
Hassoy Evden Eve Nakliyat nakliyat İstanbul’da uzun yıllardır hizmet veren nakliyat sektöründe tanınmış ve köklü bir firmadır. Hassoy Evden Eve Nakliyat nakliyat olarak amacımız her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bulunduğumuz sektöre ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize değer katmaktır. Tek araçla çıktığımız bu yolda bugün farklı ihtiyaçlara yönelik geniş araç filomuz ve eğitimli personel kadromuz ile hizmetinizdeyiz! Sahip olduğumuz her şeyi müşterilerimize borçlu olduğumuzun bilincindeyiz!
Hassoy Evden Eve Nakliyat Nakliyat gerek İstanbul içi nakliye hizmetlerinde gerekse İstanbul çıkışlı nakliye hizmetlerinde farkını ortaya koyarak İstanbul’un en sevilen nakliye firmalarından bir tanesi olmuştur. Hassoy Evden Eve Nakliyat nakliyat olarak müşteri memnuniyetini odağımıza koyarak emin adımlarla büyümeye ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamıza telefon ya da internet üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm hizmetler için teklif alabilirsiniz.