Hassoy Evden Eve Nakliyat Nakliyat olarak İstanbul Villa Nakliyatı işlemi de yapmaktayız. İstanbul Villa Taşımacılığı evden eve nakliyat ile benzerlik gösterse de çok daha farklı ve karmaşık bir iş olduğu kesindir. Süreç tüm hizmetlerimizde olduğu gibi benzer bir şekilde işler ancak daha kapsamlı bir çalışma yürütülür. Örneğin, tüm odalar ve eşyalar ayrı ayrı numaralandırılır, çok daha fazla ambalaj materyali kullanılır. Araçlarda da zaman zaman farklılık olabilir. Ayrıca villanızda para kasası veya piyano varsa onlar için de ayrı bir çalışma yürütülür. Bu zorlu işin üstesinden gelebilmek her nakliye şirketinin harcı değildir. Hassoy Evden Eve Nakliyat Nakliyat olarak firmamız öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini ve konforunu ön plana koymaktayız. Evini bizlere teslim eden siz değerli müşterilerimizi her zaman, her hizmetimizin odağına koymaktayız.
İstanbul Villa Nakliye işleminde de evden eve nakliyattaki gibi ekspertiz ziyareti yapılır. Öncelikle ilk iletişime geçtiğinizde bir ön bilgilendirme yapılır. Ekspertiz ziyareti için randevu günü ve saati kararlaştırılır ve ekspertizimiz evinizi ziyarete gelir. Taleplerinizi dinler, eşyalarınızı inceler ve taşınacağınız yer ile ilgili bilgi alarak ora ile ilgili de incelemelerde bulunur. Daha sonra taşınma ile ilgili detaylı bir yol haritası hazırlar ve sizlere en uygun fiyatı verir.
Ekspertizimizin hazırladığı teklifte eşyalarınızın sigorta değerleri, kullanılacak ambalaj materyallerinin cinsi, taşınmada çalışacak personel sayısı, taşıma yöntemi (merdiven, asansör ya da asansörlü nakliyat), kullanılacak aracın cinsi ve gidilen kilometre miktarı ve taşınacağınız yerle ilgili de benzer bilgiler göz önüne alınarak bir fiyat ve yol haritası çıkarılır.
Ekspertizimiz firmamızla temasa geçmenizin ardından verdiğimiz hizmetin sonuna kadar sizleri dinlemekle ve ihtiyaçlarınıza cevap vermekle yükümlüdür. Her durumda muhatap olarak bulabileceğiniz kişidir.
Hassoy Evden Eve Nakliyat Nakliyat olarak firmamızın eşyalarınızı koruma sözünün teminatını sağlamak amacıyla verdiğimiz Sigortalı Nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınıza öncelikle hiçbir zarar gelmemesi, şayet gelirse de zararın hızla karşılanması sağlanır.
Hassoy Evden Eve Nakliyat Nakliyat gerek İstanbul içi İstanbul Evden Eve Nakliye hizmetlerinde gerekse İstanbul çıkışlı İstanbul Şehirlerarası Nakliye hizmetlerinde farkını ortaya koyarak İstanbul’un en sevilen nakliye firmalarından bir tanesi olmuştur. Hassoy Evden Eve Nakliyat nakliyat olarak müşteri memnuniyetini odağımıza koyarak emin adımlarla büyümeye ve sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamıza telefon ya da internet üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm hizmetler için teklif alabilirsiniz.